Qatip Osmani kthehet në krye të Renovës

Trajneri Qatip Osmani eshte rikthyer perseri ne KF Renova pas aventures se tij me KF Shkendijen dhe KF Shkupin.

Ne rrjetin social zyrtar te kf Renoves shkruajne:

They are back 

👏

Qatip Osmani me ndihmësin Bashkim Livoreka nga sot janë përsëri me ne.
Welcome back FORCARENOVA

🔵
⚪️

Related posts

Mourinho i fiksuar pas Strakoshës

admin

FATI I TRISHTË I RONALDINHOS, FESTON DITËLINDJEN E 40-Ë NË BURG

admin

Sot, katër vite më parë u shkrua historia e futbollit kosovar

admin

Ibrahimovic i vë kusht Milanit për të rinovuar kontratën

admin

Suarez paralajmëron rikthimin: Kur Barcelona të kthehet në veprim, unë do të jem gati të luaj

admin

‘Babadimri’ Ibrahimovic, dhurata PlayStation për shokët e skuadrës

admin