Ahmeti tregon se çfarë po ndodh brenda BDI-së

Zërave për përçarje mes BDI-së, lideri i kësaj partie Ali Ahmeti iu përgjigj shkurt. Ahmeti tha se të gjithë në BDI janë mirë dhe se asgjë të keqe nuk ka brenda integristëve.

“Po mirë qenkan.Janë mirë të gjithë, ishim bashkë të gjithë në Çair. Të gjithë jemi bashkë edhe këtu në festë. Asgjë të keqe nuk ka në këtë drejtim”, tha Ahmeti.

Related posts

Zaev: Sa më shpejt të shkojmë në zgjedhje

admin

Zaev pas vendimit të KE-së: Vendim historik, nuk ka më pengesa dhe kushte

admin

Bankat e Maqedonisë: Shtyrje të pagimit të kësteve të kreditit deri në gjashtë muaj

admin

Lëshohen për qarkullim automjetet transportuese që s`kanë leje nga Inspektorati Sanitar

admin

Zaev nuk zbulon emrat e zv/ministrave, “Jemi në bisedime, nesër do të përcaktohemi”

admin

Shkupjani i prekur nga koronavirusi, shëtitet nëpër Ohër

admin