Rrëfehet nëna e Rita Orës: Kur erdhëm në Angli nuk kishim asgjë ..

Ylli i muzikës, Rita Ora sot feston ditëlindjen e saj, të 29-të.
Është nëna e saj, Vera Ora ajo e cila ka zgjedhur fjalët më të mira për të uruar atë.

Madje, ajo ka rrëfyer se sa vështirë e kishin kur u transferuan në Mbretërinë e Bashkuar.

“Nëna nuk kishte asgjë kur u transferuam në Mbretërinë e Bashkuar, nuk dija gjuhën, kisha vetëm familjen time, një doktoreshë e kualifikuar por pa punë! Pavarësisht secilës telashe që na solli jeta, ne ja dalim dhe ju vazhduat të ndriqonit. ]

Ju vazhdoni të jeni shembull për vajzat e tjera, duke u treguar atyre se mund t’i bëjnë ëndrrat realitet me vendosmëri. Unë të dua dhe të uroj ditëlindjen e lumtur Rita Pita”, ka shkruar ajo në llogarinë e saj në Instagram.

Related posts

Modelja nuk përmbahet, publikon imazh në shtrat me partnerin

admin

Ndërron jetë ish-i dashuri i Jennifer Lopez, David Cruz

admin

Ditëlindje në karantinë, ja si e surprizoi Besi Xhensilën sot

admin

Khloe Kardashian mendon të mos ketë më të dashur: Dua të përqëndrohem në veten dhe vajzën time

admin

Aktori i “Harry Potter” është bërë baba për herë të parë

admin

7 hile që ju ndihmojnë të kurseni sa hap e mbyll sytë

admin