‘Babadimri’ Ibrahimovic, dhurata PlayStation për shokët e skuadrës

Zlatan Ibrahimovic po kalon një moment fantastik në sezonin e dytë te Milani.

Ibra është lider si brenda ashtu edhe jashtë fushe, njeriu që më së shumti kujdeset për atmosferën e skuadrës dhe kjo deri më tani ka dhënë rezultat.

Së fundmi, Ibrahimovic në stilin e ‘Babadimrit’, iu ka bërë dhurata futbollistëve të Kuqezinjve.

Rafael Leao, Castillejo dhe Musacchio kanë zbuluar nëpër llogaritë e tyre në rrjetet sociale se kanë marrë si dhuratë nga Ibra PlayStation 5 që sapo ka dalë në treg.

Related posts

Miovski i Renovës prezantohet te MTK në Hungari

admin

Presidenti i UEFA-s jep afatin e fundit kur duhet të përfundojë sezoni në Ligën e Kampionëve dhe Ligën e Evropës

admin

2 muaj pas ndarjes nga jeta, del në dritë surpriza e Kobe Bryant për të gjithë fansat

admin

UFC sjell sfidën Ferguson-Gaetje më 9 maj në Floridë

admin

Ylli i Liverpoolit reagon pas tërmetit në Zagreb (FOTO)

admin

Përgatitet terreni i gjelbër për sfidën Maqedoni – Kosovë

admin