‘Babadimri’ Ibrahimovic, dhurata PlayStation për shokët e skuadrës

Zlatan Ibrahimovic po kalon një moment fantastik në sezonin e dytë te Milani.

Ibra është lider si brenda ashtu edhe jashtë fushe, njeriu që më së shumti kujdeset për atmosferën e skuadrës dhe kjo deri më tani ka dhënë rezultat.

Së fundmi, Ibrahimovic në stilin e ‘Babadimrit’, iu ka bërë dhurata futbollistëve të Kuqezinjve.

Rafael Leao, Castillejo dhe Musacchio kanë zbuluar nëpër llogaritë e tyre në rrjetet sociale se kanë marrë si dhuratë nga Ibra PlayStation 5 që sapo ka dalë në treg.

Related posts

Tifozja e ruse e Chelsea kërkon shoqëri për të kaluar karantinën(FOTO)

admin

Lotito: Jemi gati të luajmë një ndeshje për titullin

admin

Interi konsideron transferimin e Locatellit

admin

Tottenham dhe Leicester e duan Strakoshën

admin

Qatip Osmani kthehet në krye të Renovës

admin

Van Dijk: Do të fitojmë titullin edhe pa praninë e tifozëve, triumfi shkon për ta

admin