Brenda shtëpisë së familjes Clinton në Washington FOTO

Një seri fotografish ekskluzive për Architectural Digest tregojnë pronën dhe pishinën e madhe të notit. 

E njohur thjesht si Whitehaven, rezidenca është e vendosur në rrugën Whitehaven, një rrugë e qetë, pak më shumë se tre kilometra nga Shtëpia e Bardhë.

Në atë kohë, dyshja paguan 2.85 milion dollarë të raportuar për pronën 5.500 metra katrorë.

Related posts

Nicole Scherzinger çmend fansat me transformimin e saj

admin

“Këmbëngulja është në gjakun e saj”, Dua Lipa flet për rrugëtimin në muzikë në një intervistë të fundit

admin

Jo vetëm “bukuri vrastare”, por edhe një shpirt të madh, Kylie Jenner dhuron 1 milion dollar për spitalet

admin

Ujë të ngrohtë apo të ftohtë? Zgjidhni dhe zbuloni çfarë i ndodh trupit tuaj

admin

Puna në kopsht ndikon pozitivisht në shëndetin mendor dhe fizik

admin

Kjo është kuzhinierja më bukuroshe që keni parë ndonjëherë (FOTO)

admin