Doriev te Shkëndija, Radeski te Akad. Pandev?

Sipas mediave vendore, Lupço Doriev dhe Marjan Radeski do të ndryshojnë mjediset dhe do të veshin fanellën e skuadrave të Akademia Pandevit dhe Shkëndijës. Doriev do të vazhdojë karrierën te skuadra tetovare, ku do të jep një nxitje të madhe në mesfushën e Shkëndijës në garë për titullin e kampionit Në kahje të kundërt do të nis Radeski, i cili pasi që nuk arriti që të realizojë transferimin te skuadra Sllovaçko, tani si futbollist i lirë do të firmos me Akademia Pandevin.

Related posts

Po bëhen vlerësime nëse edhe në Kumanovë është i nevojshëm karantinimi

admin

Mickoski: Zgjedhjet nuk janë përparësi e VMRO-DPMNE-së

admin

Ne SPB Tetove 1 inspektor i infektuar me COVID19

admin

Angelovska: Nga linja Kovid 1 e Bankës për Zhvillim janë miratuar 631 kredi pa interes

admin

MASH: Dekreti ku thuhet se procesi mësimor do të filloj me 18 maj është lajm i rremë

admin

Vijon numri i lartë i të infektuarve me Covid-19, në 24 orët e fundit 164 persona pozitiv

admin