Veseli në Kuvend, pritet të fillojë seanca për mocionin e mosbesimit

Në Kuvendin e Kosovës kanë filluar të vinë deputet në seancën e jashtëzakonshme për mocionin e mosbesimit të Qeverisë Kurti, shkruan Gazeta inFokus. Pak më parë ka arritur kryetari i PDK-së Kadri Veseli.

Related posts

Babai i Mozzik pëson sulm në zemër, ja çfarë shkruan ai

admin

“Më qëlloi të jem në krye në këtë kohë të mallkuar”, Rama: Nuk dimë dot se në çfarë pike do të na bien të ardhurat

admin

S’ka turizëm deri në qershor/ Anulohet gjithçka në Korçë dhe Pogradec, të rinjtë apel në rrjetet sociale

admin

Gjithsej 384 raste ne Serbi me COVID 19

admin

Kryeshefi i Telekomit: Rroga ime është 5180 euro, jam i turpëruar

admin

Kovid-19, shkon në 23 numri i viktimave në Shqipëri

admin