Si po shkon karantina e Erion Veliajt, me Ajolën dhe Kajanin?

Virusi vdekjeprurës Covid-19 ka përhapur panik në mbarë botën dhe shifrat e tij po rriten ndjeshëm edhe në vendet tona. Qeveria e Shqipërisë ka vendosur masa të rrepta, ndër to ndalimin e qarkullimit pa asnjë arsye, ndaj të gjithë janë izoluar në shtëpi.

Personazhet e njohur publikë po ndajnë në rrjete sociale momente të karantinës së tyre, duke hapur edhe sfida me njëri-tjetrin për të kaluar më këndshëm kohën në izolim.

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, ka treguar me një fjali të vetme si po shkon karantina e tij, teksa është izoluar në shtëpi me bashkëshorten, Ajolën dhe vogëlushin e tyre Kajan.

Në një video të publikuar nga Ermal Mamaqi në Instagram, ku shfaqet një prind me fëmijën e tij, Veliaj komenton:

“Po ju sa në ditë po ndërroni lal, se unë po thyej rekord.”- shkruan kryebashkiaku duke iu referuar pelenave të të voglit.

Duket se e gjithë koha e Veliajt po kalon me Kajan, i cili tashmë ka 24 orë vëmendjen e prindërve të tij.

Related posts

Koronavirusi, Rama: Kjo është një javë zjarri, rënia javën që vjen

admin

Rama e nis ditën me fjalët e shenjta nga Kurani: Kush shpëton një jetë

admin

PDK: Qeveria Kurti uzurpoi pushtetin dhe shkeli rendin kushtetues duke kufizuar lirinë e lëvizjes

admin

Agim Veliu: Vjosa Osmani po tradhton, qëndrimi i saj në LDK nuk ka kuptim

admin

Këshilltari i Kurtit paralajmëron padi për shpifje ndaj Ramush Haradinajt

admin

Rëndohet situata edhe në Greqi, shkon në 40 numri i viktimave nga COVID 19

admin