Shpend Ahmeti ka një pyetje për deputetët

Ish-deputeti, Shpend Ahmeti, po përcjellë nga shtëpia seancën për rrëzimin e Qeverisë Kurti.

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka thënë se deputetët që po flasin në foltore të njëjtë nuk është e mirë, shkruan Gazeta inFokus.

Ky është postimi i plotë i Ahmetit: Qëkjo që po folni në foltore të njejtë, nuk e keni mirë. plus tu bërtit. A jeni të sigurtë për shëndetin e njani tjetrit? #covid19 #rriNshp

Related posts

Shërohet nga COVID-19 çifti i të moshuarve nga Korça, 79 dhe 78 vjeç

admin

Policia ka dalë për të pritur Pacollin në Aeroport

admin

Abazi sulmon Avdullah Hotin: Punoi për Thaçin, ishte në qeveri për të mbrojtur rrjetin e bizneseve dhe financat e Isa Mustafës

admin

​Mustafa pjesë e Samitit të EPP-së

admin

Soni Malaj: Aq shumë kemi ngrënë, vetëm këpucët do na bien fiks

admin

Shpallet gjendja e fatkeqësisë natyrore në Shqipëri

admin