Presidenti i klubit të njohur kosovar: LDK më e keqe se coronavirusi!

Po vazhdon të zhvillohet seanca e Kuvendit të Kosovës, ku pritet të rrëzohet qeveria e drejtuar nga Albin Kurti.

Lidhja Demokratike e Kosovës ka prezantuar mocionin e mosbesimit ndaj qeverisë Kurti.

Shumë qytetarë nuk janë pajtuar me këtë veprim nga ana e LDK-së.

Kundër kësaj ka dalur edhe presidenti i klubit të KEK-ut, Besnik Mjeku.

Përmes një postimi në ‘Facebook’, Mjeku ka shkruar:

“Kurgjë s’është korona, çka është LDK, ky është taman virus”.

Related posts

Kosovë, seancë kuvendore për shkarkimin e Qeverisë Kurtti

admin

Shqipëria shënon 27 raste të reja me koronavirus, në total 304 të infektuar

admin

Kosovë, masa të reja kundër Covid-19

admin

Vajza e Lutfi Hazirit, Lotina shfaqet pa sytjena dhe ekspozon gjoksin

admin

​Mustafa pjesë e Samitit të EPP-së

admin

I izoluar në konviktet e Prishtinës, Robert Berisha: “Nuk kam takuar as vajzën”

admin