Moti me vranësira dhe reshje shiu e dëborë

Moti sot në mbarë vendin do të jetë i ndryshueshëm dhe me vranësira, paradite me reshje të kohëpaskohshme kryesisht me borë, ndërsa nga fundi i ditës, vende-vende do të ketë reshje të shiut.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej minus një deri dy gradë, ndërsa e ditës do të lëvizë prej një deri në 10 gradë.

Në Shkup do të mbajë mot i ndryshueshëm, paradite me reshje të kohëpaskohshme kryesisht me borë, ndërsa nga fundi i ditës, vende-vende do të ketë reshje të shiut.

Temperatura e mëngjesit do të arrijë deri zero gradë, ndërsa e ditës gjashtë gradë.

Related posts

Kufijtë, për momentin nuk ka rekomandim për masa kufizuese

admin

Angellovska: Duhet të përgatitemi për skenarin më të keq

admin

Kryeministri suedez, Loven: Do të regjistrojmë mijëra të vdekur

admin

Filipçe për zgjedhjet: Periudha para nesh është e qetë

admin

Mosrespektimi i vetizolimit, 4.000 euro gjobë për familjen nga Manastiri

admin

”Marshalli i Tetoves” ne krye te BSP

admin