Moti me vranësira dhe reshje shiu e dëborë

Moti sot në mbarë vendin do të jetë i ndryshueshëm dhe me vranësira, paradite me reshje të kohëpaskohshme kryesisht me borë, ndërsa nga fundi i ditës, vende-vende do të ketë reshje të shiut.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej minus një deri dy gradë, ndërsa e ditës do të lëvizë prej një deri në 10 gradë.

Në Shkup do të mbajë mot i ndryshueshëm, paradite me reshje të kohëpaskohshme kryesisht me borë, ndërsa nga fundi i ditës, vende-vende do të ketë reshje të shiut.

Temperatura e mëngjesit do të arrijë deri zero gradë, ndërsa e ditës gjashtë gradë.

Related posts

“Reket”, Boki 13: Nuk e di se çfarë kishte në çantë, atë e mori Milevski

admin

Debat i ashpër në Shtabin e Krizës, përplasje për orën policore

admin

Filipçe: E punësuara në shtëpinë për të moshuar ka rezultuar pozitive me Covid-19

admin

Maqedoni: Prej sot inspektorët në terren, për lokalet që punojnë pas orës 18 do të ketë dënime të mëdha

admin

Pendarovski: Drita e Pashkëve le të na jep fuqi dhe besim

admin

Mickoski: Zaev dhe BDI i mundësuan biznesmenit DAKA të ndërtojë në Tetovë banesa në vlerë prej 200 milion euro

admin