Haxhi Shala e “zbulon” edhe një virus që po përballet Kosova

Haxhi Shala, deputeti i NISMËS Socialdemokrate, ka thënë që Kosova po ballafaqohet me dy virusa.

E për njërën nga këto Shala tha se po shpëton Kosova, shkruan gazeta inFokus.

“Shpresoj që sot Kosova po ballafaqohet me dy virusa, të shpresës dhe Koronavirusin 19, virusi Shpresa më nuk do të jetë këtu, pasi do ta merr atë që e ka merituar, e kjo Qeveri do të mbahet mend si Qeveria më e shkurtë e vendit tonë”./Gazeta inFokus/


Related posts

Dastid Pallaska “gozhdon” Albin Kurtin

admin

KJO ËSHTË “MARRËVESHJA SEKRETE” KOSOVË-SERBI, PËR TË CILËN PO FLASIN TË GJITHË

admin

Politika apo thëngjilli e largoi Contour Global nga Kosova?

admin

Takim i jashtëzakonshëm i liderëve të BE-së dhe PE-së për Kovid-19 dhe Ballkanin Perëndimor

admin

Klinika Infektive| Shtatë të infektuar me koronavirus në gjendje më të rëndë

admin

Darko Tasiq dënohet me 22 vjet burg për krime lufte në Kosovë

admin