Glauk Konjufca thirrje LDK-së: Dëgjojeni Vjosa Osmanin

Ministri i Punëve të Jashtme, Glauk Konjufca ju bënë thirrje deputetëve të LDK-së, të votojnë kundër mocionit, shkruan Gazeta inFokus. “Votoni ashtu si ju ka thënë Vjosa Osmani, dhe solidarizoni me të e mos derdhni lotët e krokodili”, ka deklaruar Konjufca.

Related posts

Kurti telefonon Lajçakun, i kërkon ta bindë Serbinë që ta braktis idenë e shkëmbimit të territoreve

admin

Greqi, vetëm 17 raste të reja dhe dy viktima gjatë 24 orëve të fundit

admin

KE: Në rast të valës së dytë të Covid-19, nuk do të mbyllen kufijtë

admin

Thaçi të dielën do t’i drejtohet opinionit

admin

Grezda e konfirmon lidhjen me modelen shqiptare

admin

Deklaroi se koronavirusi s’është i vërtet dhe Ramën e quajti fashist, nisin hetimet për Olsi Jazexhiun

admin