Daut Haradinaj: Jam ushtar i Albin Kurtit për me mbrojte territorin e Kosovës

Daut Haradinaj, deputet i Kuvendit të Kosovës, ka thënë që në mbrojtje të territorit të Kosovës, është ushtar i Albin Kurtit.

Madje ka thënë që për këtë punë edhe do të dalë kundër edhe Hashim Thaçit e kujtdo, shkruan gazeta inFokus.

“Jam ushtar i Albin Kurtit 100% kundër çdo kuj që guxon me prek territorin edhe kundër Hashim Thaçit se kam asnjë fije problemi, e pallavrave e ligjëratave dikujt që i ka vallëzu poshtë e naltë”, ka thënë Haradinaj./Gazeta inFokus/

Related posts

Varhelyi: Kosova dhe Serbia të arrijnë një marrëveshje që nuk rrezikon vendet e rajonit

admin

DEPUTETI I AAK-SË: QEVERIA KURTI PATERICË E BEOGRADIT ZYRTAR

admin

Haradinaj, Kusarit e Kurtit: Unë nuk i vallëzoj Gadafit, nuk i zgërdhihem Bërnabiqit

admin

`NIS SHTETRRETHIMI` USHTRIA MERR NËN KONTROLL TIRANËN DHE AUTOSTRADËN

admin

Qeveria me masa të reja ndaj COVID-19, kufizohet lëvizja e qytetarëve dhe automjeteve

admin

RASTI I FUNDIT ME KORONAVIRUS NGA PODUJEVA – KISHTE ARDHUR PARA DY JAVE NGA ITALIA

admin