Zenk ne familjen Kardashian ( FOTO )

Ne nje trailer te ri per shfaqe shihen teksa motrat Kardashian konfliktohen me njera tjetren dhe eshte Kourtney qe sulmon Kim dhe e ofendon me fjal te ndyra.

Related posts

6 gjëra nga të cilat duhet të heqësh dorë për të qenë i/e lumtur

admin

Më shpejt nga sa pritej, Meghan dhe Harry janë gati për fëmijën e dytë

admin

Ju mjegullohen syzet për shkak të bartjes së maskës? Qe si ta pengoni?

admin

Nora Istrefi edhe kuzhiniere e shkëlqyer, përgatitë tavë me speca të mbushur

admin

Ka reaguar Fifi pas shkrimeve se është në një lidhje dashurie

admin

Arta Elezaj, e karantinuar në hotel luksoz e pishinë gjigante

admin