Zenk ne familjen Kardashian ( FOTO )

Ne nje trailer te ri per shfaqe shihen teksa motrat Kardashian konfliktohen me njera tjetren dhe eshte Kourtney qe sulmon Kim dhe e ofendon me fjal te ndyra.

Related posts

Lajm i mirë për fansat e Taynës, sot apo nesër videoklipi i ri?

admin

5 Gjëra Që Të Shtyjnë Të Hash Tepër

admin

Nora Istrefi edhe kuzhiniere e shkëlqyer, përgatitë tavë me speca të mbushur

admin

​Ditari i Meghan Markle mund të bëhet një bestseller emocionues

admin

Dhjetë vjet nga vdekja e aktorit Bekim Fehmiu

admin

Kourtney Kardashian nuk heziton, ekspozon linjat trupore

admin