Turqi, konfirmohen 7 vdekje dhe 343 raste të koronavirusit në 24 orët e fundit

Ministri i Shëndetësisë i Turqisë, Farettin Koca, ka konfirmar shtatë vdekje dhe 343 raste të diagnostifikuara nga koronavirusi i ri (COVID-19) në 24 orët e fundit, transmeton Anadolu Agency (AA).

Related posts

Kroaci, koalicioni qeverisës diskuton për shpërndarjen e parlamentit

admin

Inteligjenca e Koresë së Jugut: Kim Jong-Un nuk kishte operacion në zemër

admin

Në Poloni votohet nëpërmjet postës

admin

SHBA tejkalojnë Spanjën për nga numri i viktimave të COVID-19

admin

Koreja e Jugut thotë se te 116 pacientë u përsërit sëmundja COVID-19

admin

Pse statistikat në Itali janë një lajm i mirë?

admin