Tre policë rezultojnë pozitiv me koronavirus

Alsat mëson se në vendin tonë janë shënuar së paku edhe tre raste të reja me koronavirus. Bëhet fjalë për tre efektiv të policisë. Me tre rastet e fundit numri i të prekurve nga virusi korona në vend shkon në 139 prej të cilëve një tashmë është shëruar kurse dy kanë ndërruar jetë, një grua 57 vjeçe nga Kumanova dhe një burrë 63 vjeçar nga Dibra.

Related posts

Kovid-19, tre viktima dhe 18 raste të reja

admin

Bekteshi: Janë të pavërteta shifrat e Shoqatës së hotelerisë

admin

Vazhdon të shkelet ora policore, arrestohen 122 persona

admin

Inspektorati ka mbyllur 22 lokale, 60 tregtarë kanë rritur çmimet e limonëve

admin

72 raste të reja sot me Kovid-19, shkon në 555 numri i përgjithshëm

admin

Coronavirus: Këshillat e rreme të shëndetit të cilat duhet t’i injoroni

admin