Sportistit të njohur i marrin Instagramin dhe i nxjerrin videon erotike me të dashurën (FOTO)

Basketbollisti i Denver Nuggets, Jamal Murray, është përfshirë në një skandal teksa nga llogaria e tij në Instagram u publikua një video me përmbajtje të fortë erotike, ku 23-vjeçari shfaqej bashkë me të dashurën e tij.

Pamjet qëndruan vetëm pak çaste, pasi u fshinë nga Murray, por ishte tepër vonë, sepse videoja ishte kompjuar dhe ndarë, duke bërë xhiron e botës. Murray më pas e mbylli llogarinë e tij në Instagram. Lojtari kanadez theu heshtjen përmes llogarisë së tij në Tëitter, ku shkroi një mesazh: “Para së gjithash, do të doja t’u kërkoja falje tifozëve. Llogaria ime është hakuar, ne jemi duke punuar për ta zgjidhur këtë problem. Faleminderit!”

Murray ka qenë një nga lojtarët kryesorë të Denver Nuggets gjatë dy sezoneve të fundit. Këtë sezon ka shënuar mesatarisht 18.8 pikë dhe 3.9 asistime për ndeshje, por tashmë NBA si gjithë sportet e tjera është pezulluar për shkak të pandemisë së COVID-

Related posts

MEDIAT SPANJOLLE: BARCELONA NIS OFENSIVËN PËR NEYMARIN

admin

Virologu gjerman: Futbolli mund të mos kthehet deri në vitin 2021, as me dyer të mbyllura

admin

Aleksander Ceferin: “Futbolli nuk do të jetë më si më parë”

admin

Zyrtare, Sergej Samsonko tërhiqet nga Vardari

admin

Van Dijk: Do të fitojmë titullin edhe pa praninë e tifozëve, triumfi shkon për ta

admin

Skuadrat e pakënaqura franceze, kërkojnë drejtësi në gjyq

admin