Pa asnjë rrobë veshur, këngëtarja e famshme jep mesazhin befasues(FOTO)

Këngëtarja me famë botërore, Madonna, ka vendosur të japë një mesazh për koronavirusin nga një vaskë, ku shfaqet tërësisht nudo.

Teksa shfaqet pa asnjë rrobë veshur, 61-vjeçarja shprehet se koronavirusi nuk do t’ja dijë nëse njerëzit janë të pasur apo të varfër.

“Kjo është gjëja në lidhje me COVID-19. Nuk ka rëndësi se sa i pasur jeni, sa i famshëm, sa i qeshur jeni, sa i zgjuar jeni, ku jetoni, sa vjeç jeni, cilat historitë e mahnitshme që mund të tregoni”, shprehet ajo.

E ndërkohë që shijonte qëndrimin në vaskën e saj relaksuese, Madonna shtoi: “Çfarë është e tmerrshme për këtë është se na është bërë e barabartë në shumë mënyra. Dhe ajo që është e mrekullueshme për të është se na ka bërë të gjithëve të barabartë në shumë mënyra”.

“Ashtu si kam thënë, në fund të natyrës njerëzore ishin të gjithë në të njëjtën barkë. Dhe nëse anija zbret, ne të gjithë do të zbresim së bashku”, përfundon mesazhin e saj këngëtarja e famshme.

Related posts

Kjo është kuzhinierja më bukuroshe që keni parë ndonjëherë (FOTO)

admin

Fjala e ekspertit: Përse nuk mund t’i krihni flokët e lagura?

admin

Produkti Mrekullibërës nga Bletët që Lufton Infeksionet e Frymëmarrjes dhe Forcon Imunitetin

admin

Çfarë thonë studimet për përqafimin nga prindërit?

admin

Dhembja e shpinës gjatë drejtimit të veturës: Mund ta ndihmoni me ndihmën e ushtrimeve të thjeshta

admin

Mërzitet në izolim, ylli i reality show zhvishet dhe poston foto në Instagram

admin