Mihrije Braha humb ‘kontrollin’, shanë më nënë politikanët

‘Nxehet’ Mihrije Braha, sharje pa cenzurë ndaj politikanëve!

Këngëtarja e mirënjohur Mihrije Braha, duket qartë se është mllefosur shumë në liderët shtetëror.

Në rrjetin social “Facebook”, Mihrije Braha ka publikuar pamje të qytetit pa qarkullim të qytetarëve duke treguar se është lodhur nga porositë e politikanëve dhe ajo cfarë po bëjnë ata në kohën kur vendi po lufton me virusin vdekjeprurës COVID 19. Përvec se tregoi mllefin e saj ndaj politikanëve, Mihrije Braha pa cenzurë në videon e publikuar edhe i ka sharë ata!. /zeri

Related posts

Kosovë, qeveria ndryshon orarin e kufizimit të lëvizjes së qytetarëve

admin

Kurti: E kam takuar dy herë Grenellin dhe në dy takimet e kam shikuar në sy, por s’i kam thënë që do ta heq tarifën 100 %

admin

Kuçi thotë se ndryshe raportohet në media, e ndryshe flet qeveria për situatën sociale në Kosovë

admin

Shqipëri, Kuvendi interpelancë me ministrin e Brendshëm

admin

Tërmet 4.5 ballë i shkallës Rihter në Durrës

admin

Rama ‘sherr’ me komentuesit: Të ishte Enver Hoxha, të kishin mbyllur në banjo ty!

admin