Mërzitet në izolim, ylli i reality show zhvishet dhe poston foto në Instagram

Ylli i reality show britanik, Chloe Ferry, ashtu si shumë të tjerë mezi pret të mbarojë karantinimi nga pandemia e koronavirusit.

Bukuroshja 24 vjeçare ka gjetur një mënyrë për të hequr mendjen nga Covid-19. Chloe e ka mbajtur veten të zënë duke postuar foto tepër seksi në Instagram.

Sot, ajo publikoi foto vetëm me të brendshme nga shtëpia e saj

Related posts

Nëse shfaqni këto shtatë shenja, ju mund të jeni duke vuajtur nga depresioni pa e ditur

admin

Morena Tarakun e mbulojnë me dhurata luksoze për ditëlindje (FOTO)

admin

Ditëlindje në karantinë, ja si e surprizoi Besi Xhensilën sot

admin

Ujë, Mjaltë e Limon Esëll në Mëngjes Për Imunitet Të Fortë

admin

Produkti Mrekullibërës nga Bletët që Lufton Infeksionet e Frymëmarrjes dhe Forcon Imunitetin

admin

Dua Lipa kryeson listën, lë pas edhe Billie Eilish

admin