Me ne fund Kasami pranon te arriturat e BDI-se

Kryetari i Levizjes Besa Bilall Kasami ka reaguar pas dhenies se dates nga BE per RMV duke uruar qytataret dhe duke qene mirenjohesh per te arriturat qe jane realizuar ne Maqedonin e Veriut nga qeveria BDI-LSDM.

z.Kasami deri para disa ditesh ishte njeri nga opozitaret me te zeshem ne Maqedonin e Veriut por menjeher pas koalicionit me partin maqedonase LSDM ndryshoj menjeher qasjen dhe mendimin per qeverin e Maqedonis se Veriut , duke uruar dhe duke njohur te arriturat e kundershtarit te tij politik z.Ahmeti dhe bashkimit demokratik per integrim.

Related posts

MSh: 180 raste të reja me koronavirus, shërohen 11 pacientë

admin

MPB: 620 shkelje për mosmbajtje të maskave, 324 persona në izolim

admin

Filipçe: Lehtësimi i masave kufizuese varet nga rastet e reja me Covid-19

admin

40 shtetas nga Maqedonia mbeten të ngujuar në Peruxha, kërkojnë ndihmë të kthehen në vendlindje

admin

MPB: Regjistrohen 633 shkelje të masave mbrojtëse, izolohen 336 persona

admin

Bankat e Maqedonisë: Shtyrje të pagimit të kësteve të kreditit deri në gjashtë muaj

admin