Koronavirusi, shënohet një viktimë dhe 19 raste të reja në Shqipëri

Në Shqipëri sot janë konfirmuar edhe 19 raste të reja me virusin korona, ndërsa një 49 vjeçar nga Tirana ka humbur jetën mëngjesin e sotëm në Spitalin e Infektiv, i cilipo qëndronte në spital tash e 13 ditë. 41-vjepari vuante nga diabeti prej prej 10 ditësh ishte në terapi intensive.

Numri i përgjithshëm i të infektuarve nga Covid-19 në Shqipëri tashmë ka shkuar në 123, prej të cilëve 5 persona kanë vdekur.

Related posts

Thaçi: Bashkimi i shqiptarëve në Luginë dha rezultat

admin

Tërmeti godet Greqinë Perëndimore/ Lëndohen tre persona në Parga, dëme materiale

admin

Thaçi fillon sot konsultimet me liderët politikë

admin

​Ndihmohen me artikuj ushqimorë strehimoret në të gjithë Kosovën

admin

Mjeku shqiptar e jep lajmin e mirë: Shqipëria e kaloi pikun e pandemisë

admin

FOTOJA NUDO E CILA PO QARKULLON NË INTERNET, POR ËSHTË FSHIRË NGA VETË ORIOLA!

admin