Kjo është modelja serbe për të cilën ylli i Real Madridit theu rregullat e karantinës

Sulmuesi i Real Madridit, Luka Jovic theu rregullat e karantinës dhe udhëtoi drejt Serbisë për të qenë pranë të dashurës së tij, Sofija Milosevic, që është shtatzënë gjatë krizës së koronavirusit.
22-vjeçari ishte supozuar të jetë në karantinë së bashku me lojtarët e tjerë të Real Madridit, por vendosi që të shkojë në Serbi me anë të një aeroplani privat.
Presidenti serb, Aleksandat Vucic ka thënë se lojtari është nën hetime dhe nëse shpallet fajtor mund të shkojë në burg.

Image

Por, ai vendosi që ta bëjë këtë për modelen 29-vjeçare.

Sofija në të kaluarën ka qenë në lidhje me Adem Ljajicin dhe tenistin Viktor Trockin.

Image


Related posts

Agjentët e futbollistëve në rolin e psikologëve?!

admin

Stadiumi i skuadrës shqiptare, merr formë të mrekullushme

admin

Rikthimi në kohë, ky ishte formacioni më i shtrenjtë në vitin 2004 – futbollisti me vlerën më të madhe kushtonte 50 milionë euro

admin

Pesë zëvëndësime në ndeshje, merr dritë jeshile

admin

Të mërkurën , FSHF takim me krerët e klubeve

admin

Olimpik Lioni, nis veprime juridike kundër LFP

admin