Kjo është modelja serbe për të cilën ylli i Real Madridit theu rregullat e karantinës

Sulmuesi i Real Madridit, Luka Jovic theu rregullat e karantinës dhe udhëtoi drejt Serbisë për të qenë pranë të dashurës së tij, Sofija Milosevic, që është shtatzënë gjatë krizës së koronavirusit.
22-vjeçari ishte supozuar të jetë në karantinë së bashku me lojtarët e tjerë të Real Madridit, por vendosi që të shkojë në Serbi me anë të një aeroplani privat.
Presidenti serb, Aleksandat Vucic ka thënë se lojtari është nën hetime dhe nëse shpallet fajtor mund të shkojë në burg.

Image

Por, ai vendosi që ta bëjë këtë për modelen 29-vjeçare.

Sofija në të kaluarën ka qenë në lidhje me Adem Ljajicin dhe tenistin Viktor Trockin.

Image


Related posts

La Liga nis në javën e dytë të muajit maj

admin

Bartomeu: Mund të bëjmë sërisht transferime të bujshme

admin

Përqindja e pritjeve, Strakosha i treti në Evropë

admin

Çeferin: Rreth 80% e ligave europiane, do të mbyllin sezonin

admin

Aleksander Ceferin: “Futbolli nuk do të jetë më si më parë”

admin

Presidenti i UEFA-s jep afatin e fundit kur duhet të përfundojë sezoni në Ligën e Kampionëve dhe Ligën e Evropës

admin