Shqiptari pështyn 14 policë grekë, të gjithë futen në karantinë

Një 26-vjecar shqiptar është kapur sot në Greqi, pasi ka thyer karantinën dhe dyshohet se ishte i infektuar me COVID-19. Mësohet se i riu ishte në gjendje amoku dhe thyente pasqyra makinash ne momentin që u pikas.

Për kapjen e tij u mobilizuan 14 efektivë të skuadrës DIAS. Duke qene se kundërshtoi dhe pështyu të 14 policet, këta të fundit janë futur në karantinë.

Shqiptari vuante nga probleme psikologjike, ndërsa në momentin e kapjes ishte me temperature 38 dhe nen dyshimet e koronavirusit do i nënshtrohet analizave./tetova1

Related posts

VJOSA OSMANI: DO TA PADISË ASTRIT HARAQINË PËR SHPIFJE

admin

Shënohen 29 raste të reja në Shqipëri, 333 raste në total

admin

Haziri thumbon Abazin: Oportunistët politikë, po mundohen të mbulojnë veten nën çadren e Albin Kurtit

admin

FJOLLA MORINA SHOKON ME DEKLARATËN E FUNDIT: PSE O ZOT E MORE LEZËN, E NUK E MORE ISËN?

admin

Haradinaj kunder Kurtit , shkele kushtetuten

admin

Virusi korona, shënon rritje numri i të infektuarve në rajon

admin