Rudina Dembacaj i nxjerr fotot e së bijës me tanga komentueses që e ofendoi (FOTO)

RudinaDembacaj ka reaguar ashpër pas statusit të një zonje, identitetin e të cilës nuk e ka bërë publik. Në status zonja shkruan: 

“Edi Rama dhe RudinaDembacaj kanë qenë top neës këto 10 ditë në ‘portalet sociale’, njëri nga sikleti i situatës, e tjetra nga lezeti për dashuriçkat në kohë kolere do me bo lajm…kam bërë report dhe unfolloë 5 gazeta online mos ta shoh më këtë seksin e Lezhës duke promovu dashurinë e vetë. Nuk e di ku përbën lajm kjo femër”.

Pas këtij statusi, Rudina ka kërkuar mendimin e ndjekësve dhe ka publikuar edhe fotot e vajzës së “zonjës”.

“Kjo është vajza e zonjës në fjalë, vajza e saj godet sërish”, ka shkruar Rudina krah këtyre fotove.

Related posts

“Ma trego dhomën tënde…dhe bëra seks me të dashurin e shoqes time, më pas…”

admin

Mos po shihni shumë ëndrra këto kohë?

admin

Mësohet gjinia e bebit të Arbana Osmanit

admin

Fansa i kërkojnë që ta tregojë gjithë shtëpinë super luksoze, Adelina Tahiri iu plotëson dëshirën (FOTO)

admin

Dafina ka publikuar këngën e re, a është dedikim për ish të dashurin e saj?

admin

Pa asnjë rrobë veshur, këngëtarja e famshme jep mesazhin befasues(FOTO)

admin