Ronela Hajati nxjerrë nga arkiva foto provokative

Derisa qytetarët vazhdojnë të rrinë të izoluar, këngëtarët tonë po vazhdojnë t’i mbajnë adhuruesit e tyre me poza të ndryshme.

Edhe Ronela Hajati, në këtë kohë pandemie ka nxjerrë një fotografi nga arkiva.

Ajo duket joshëse, teksa bën apel që të rrim në shtëpi./Indeksonline


Related posts

Arta Elezaj, e karantinuar në hotel luksoz e pishinë gjigante

admin

“Ma trego dhomën tënde…dhe bëra seks me të dashurin e shoqes time, më pas…”

admin

Ledri Vula dhe Sara Hoxha nuk fshihen më/foto

admin

Rita e nxeh rrjetin me të brendshme(FOTO)

admin

Nora Istrefi edhe kuzhiniere e shkëlqyer, përgatitë tavë me speca të mbushur

admin

Siguroni shkollarëve tuaj mësim të shëndetshëm dhe pozicion të drejtë gjatë qëndrimit ulur!

admin