Madonna: Koronavirusit nuk i intereson a je i pasur

Interpretuesja e shumë hiteve, Madonna ka dhënë një mesazh lidhje me situatën e krijuar nga koronavirusi.

“Koronavirusit nuk i intereson se sa i pasur ose i famshëm je”.

Ajo e konsidëron atë “barazuesin e madh” dhe shton se “ajo që e bën atë të tmerrshëm” por edhe “të mrekullueshëm” është se “na ka bërë të gjithëve të barabartë”.

“Në fund të natyrës njerëzore jemi të gjithë në të njejtën anije” thotë Madona dhe “nëse anija fundoset do të fundosemi të gjithë me të”.

Related posts

Boris Johnson rezulton negativ në testin për COVID, por vijon të qëndrojë në izolim

admin

Gjermani, planifikohet rihapja e mëtejshme të ekonomisë

admin

OBSH: S’ka të dhënat që të shëruarit nuk mund të infektohen sërish

admin

Trump nuk do të mbyllë Nju-Jorkun

admin

Trump: Përpjekjet për krijimin e vaksinës janë projekti më i madh që nga Lufta e II Botërore

admin

Covid-19 në Spanjë, policët ndalojnë dhe duartrokasin para spitalit

admin