Loredana dhe Tuna realizojnë sfidën më të fundit të TikTok

Prej kohësh në media thuhet se këngëtarja shqiptare Loredana dhe reperi Zuna janë në një lidhje.

Dyshen e kemi parë shpesh së bashku  dhe ata janë kapur herë pas here “mat” nëpër aeroporte, gjatë pushimeve së bashku si dhe në studio muzikore duke punuar për projekte të reja.

Por pavarësisht këtyre, Zuna mohoi kategorikisht lidhjen me reperen duke thënë se ata janë thjesht miq të mirë që i bashkon pasioni për muzikën.

Megjithatë, ata kanë zgjedhur që momentet e karantinës t’i kaojnë bashkë dhe s’dimë ç’të mendojmë.

Së fundmi reperja ka publikuar në “TikTok” një video ku shfaqet pranë tij duke realizuar një sfidë që po e bëjnë të gjithë çiftet.

Pra, pas kësaj mendoni se janë bashkë?

Related posts

“Këmbëngulja është në gjakun e saj”, Dua Lipa flet për rrugëtimin në muzikë në një intervistë të fundit

admin

Mërzitet në izolim, ylli i reality show zhvishet dhe poston foto në Instagram

admin

Fjalë të urta popullore: Edhe diell të bëhesh, të gjithë nuk i ngroh dot!

admin

Kourtney Kardashian nuk heziton, ekspozon linjat trupore

admin

Lindin binjakë, ua lënë emrin Corona dhe Covid

admin

Dua Lipa do të regjistrojë emrin e saj si markë

admin