Kodra e diellit dhe Mavrova zgjohen te mbuluar nga bora

Sot Kodra e diellit dhe Mavrova jane zgjuar te mbuluar nga bora e cila pritej nga dje qe te mbulonte keto pjese te Maqedonise.

Bora qe filloj nga oret e hershme te mengjesit si duket do te vazhdoj edhe diteve ne vijim dhe pritet nje intenzitet me i larte i bores ku pervec ketyre 2 qendrave turistike ka mbuluar edhe qytetin e Tetoves.

Related posts

Aplikacioni “Stop Korona” prej sot është i kapshëm për telefonat celularë

admin

Ja çka shkruan mjeku shqiptarë nga Kumanova që u identifikua me koronavirus

admin

Maqedonia do të blejë 31 aparate për frymëmarrje me çmim prej 25,000 eurove

admin

“Dyfishohen kapacitetet e Klinikës Infektive në Shkup”

admin

Shqiptari nga Maqedonia që jeton në Gjenevë zbuloi kamerën që detekton njerzit e prekur nga Korona

admin

Kafenetë dhe restorantet do të hapen së shpejti, me një mënyrë të veçantë funksionimi

admin