Ja sa shpenzon Adelina Tahiri për vetëm një orë dore

Adelina Tahirin bën jetë të shtrenjtë.
Këngëtarja Adelina Tahiri njihet si një nga emrat e estradës e cila bën jetë të shtrenjtë, shkruan lajmi.net.

Atë e kemi parë shpesh me rroba të markës së fundit e Adelina shpenzon shumë edhe për orë dore.

Faqja ‘whatteywearin’ e kanë publikuar çmimin e orës se saj ‘Hublot’, e që kushton 13, 150 euro.

Emri i Adelinës lakohet shpesh në media pikërisht për këtë arsye duke mos lënë anash edhe jetën e saj private e cila është në interes të publikut.

Adelina po e shijon jetën me burrin dhe djalin e saj, pavarësisht se fillimet nuk i kishte aspak të lehta, me shumë akuza se përse e ka marrë burrin më të vjetër./Lajmi.net/

Related posts

Morena Tarakun e mbulojnë me dhurata luksoze për ditëlindje (FOTO)

admin

“Fërkoj Kalje” quhet projekti më i ri i Robertit, kujt i kërkon falje ai?

admin

Pse shumë njerëz po konsumojnë kafe me limon

admin

Mos po shihni shumë ëndrra këto kohë?

admin

Behuni të vëmendshëm ndaj dozave të kafesë që konsumoni gjatë ditës

admin

Dua Lipa së shpejti me albumin e dytë, tekstet e këngëve përshkruajnë jetën e saj sensuale

admin