IDRIZ BAJRAMI KA NEVOJË PËR NDIHMË URGJENTE

Idriz Bajrami, ka nevojë për ndihmë. Ai është diagnostifikuar me sëmundje të rëndë të Leukemisë dhe ka nevoj për shërim jashtë vendit.

 Për momentin Idrizi ndodhet në një spital në Gjermani për kurim, mirëpo për trajtimin intenziv të metutjeshëm, nevojiten të holla në vlerë prej 73.550,66 euro.

Për më shumë klikoni në linkun e më poshtëm:  

https://www.gofundme.com/f/Semundje-e-Leukemis?utm_medium=copy_link&utm_source=customer&utm_campaign=p_lico+share-sheet

Related posts

Si po shkon karantina e Erion Veliajt, me Ajolën dhe Kajanin?

admin

LDK-ja siguron 40 nënshkrime për mocion, po e pret Kurtin edhe pak

admin

FJOLLA MORINA SHOKON ME DEKLARATËN E FUNDIT: PSE O ZOT E MORE LEZËN, E NUK E MORE ISËN?

admin

Këshilltari i Thaçit: Militantët e VV-së më shumë më besuan mua se sa Kurtit

admin

PDK: Vjosa Osmani u mohoi qytetarëve pakon emergjente -ajo merr mbi 3 mijë euro rrogë mujore në vite

admin

Thaçi e dërgon në Kushtetuese vendimin e Qeverisë për kufizim të lëvizjes së qytetarëve

admin