Fajtor në eleminimin nga Champions, Klopp vendos për të ardhmen e Adrian

Jurgen Klopp ka përgatitur që të largojë portierin Adrian gjatë verës.

Sipas gazetës “Evening Standard” trajneri i Liverpool nuk ka besim në portierin i cili ka bërë gabime në ndeshjen kundër Atletico Madrid e cila i kushtoi me diskualifikimin nga Liga e Kampionëve.

Portieri spanjoll bëri gabime të kushtueshme për Reds në atë ndeshje dhe me shumë gjasa do të largohet nga Liverpool, ku Klopp do të jetë në kërkim të një portieri më të besueshëm.

Adrian kishte marrë pjesë në ndeshjen e Ligës së Kampionëve për shkak të mungesës së Alisson Becker.

Related posts

‘Babadimri’ Ibrahimovic, dhurata PlayStation për shokët e skuadrës

admin

Rashica rikthehet në stërvitje, por i ndalohet “selfie”

admin

UEFA cakton data të reja për finalet e Ligës së Kampionëve dhe Ligës së Evropës

admin

Të mërkurën , FSHF takim me krerët e klubeve

admin

Konfirmohet edhe një vdekje nga koronavirusi në Kosovë

admin

Humbi babain për shkak të Koronavirusit, flet drejtori sportiv i Hondas

admin