Fajtor në eleminimin nga Champions, Klopp vendos për të ardhmen e Adrian

Jurgen Klopp ka përgatitur që të largojë portierin Adrian gjatë verës.

Sipas gazetës “Evening Standard” trajneri i Liverpool nuk ka besim në portierin i cili ka bërë gabime në ndeshjen kundër Atletico Madrid e cila i kushtoi me diskualifikimin nga Liga e Kampionëve.

Portieri spanjoll bëri gabime të kushtueshme për Reds në atë ndeshje dhe me shumë gjasa do të largohet nga Liverpool, ku Klopp do të jetë në kërkim të një portieri më të besueshëm.

Adrian kishte marrë pjesë në ndeshjen e Ligës së Kampionëve për shkak të mungesës së Alisson Becker.

Related posts

Legjendat e Barcelonës duartrokasin Messin me shokë për vendimin e marr për ulje të pagës

admin

Skuadra e parë nga La Liga që nis stërvitjet

admin

Xhejms, humb 7 mln dollarë për shkak të “Covid 19”

admin

Kroos: Ulja e pagave tona u bë për të ndihmuar punëtorët e klubit

admin

Premier Liga nuk mund të nis më 12 qershor?!

admin

Hungaria rinis sezonin në fund të muajit maj

admin