Dua Lipa së shpejti me albumin e dytë, tekstet e këngëve përshkruajnë jetën e saj sensuale

Artistja e mirënjohur shqiptare, Dua Lipa, ka paralajmëruar se albumi saj i ardhshëm do të publikohet me 3 prill të këtij viti.

I titulluar “Future Nostalgia”, albumi do t’i shokojë fansat me tekstet mbi jetën e saj sensuale, shkruan The Sun.

Në këngën “Good in Bed”, ajo ka përshkruar për gjërat që i pëlqenin një çifti, se si do t’i dedikohet atij tërë natën, që i bie kryesisht përshkrime erotike. Sipas tabloidit britanik, kjo këngë është dedikim për ish-të dashurin e saj, Isaac Carew.

Përpara se ta publikojë albumin e dytë të saj, Dua Lipa ka pozuar për numrin më të ri të revistës prestigjioze ‘Vogue’ në Australi.


Related posts

Modelja Françeska Jaçe: Dua të vetë-izolohem në Maldive(FOTO)

admin

Dua Lipa do të regjistrojë emrin e saj si markë

admin

Të gjithë duhet të pushohen nga puna të paktën një herë

admin

Khloe Kardashian mendon të mos ketë më të dashur: Dua të përqëndrohem në veten dhe vajzën time

admin

Pse shumë njerëz po konsumojnë kafe me limon

admin

Agnesa Vuthaj gati për t’i thënë “Po” fatlumit, por ka një kusht!

admin