Blero- politikanëve: Mos gaboni me mungu, e keni mundësinë me mësu te “Mësimi Online”

Në Kosovë, sot ka filluar mësimi online, për shkak të izolimit nga Covid-19.

Këngëtari i njohur, Blero postoi një fotografi në Instastory ku shihet se po e përcjell mësimin online në RTK1.

Fotografinë e shoqëroi me një thirrje për politikanët tonë.

“Politikan ton të dashur. Ja tash e keni mundësin me mësu. Mos gaboni me mungu!”, ka shkruar Blero.


Related posts

Borel: BE nuk po garon me Shtetet e Bashkuara për një “medalje të artë” në Ballkan

admin

Heqja e tarifave, Serbia nis ta “pushtojë” Kosovën me mallra

admin

Rukiqi: Nuk mjaftojnë 170 euro nga Qeveria. Nëse vazhdon kriza, do të kërkojmë edhe fonde të tjera

admin

Ekskluzive: Shkarkohet KURTI

admin

Shahini: Shqiptarëve në Serbi u lejohet përdorimi i librave shkollorë nga Shqipëria

admin

Thaçi paralajmëron fundin e karrierës politike: Do t’i kthehem familjes dhe vetvetes

admin