Arrestohen dy persona, tentuan në kalojnë ilegalisht kufirin në Hanin e Elezit

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona nëpikën kufitare në Hanin e Elezit të cilët janë hasur duke kaluar ilegalisht kufirin Maqedoni – Kosovë.

Ata i janë nënshtruar kontrollave të obligueshme mjekësore.

Me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt, njofton raporti 24 orësh i policisë përcjell Klan Kosova.

Related posts

SHBA: Nuk ka plan sekret për shkëmbim territoresh mes Kosovës dhe Serbisë

admin

Rezultojnë pozitivë 8 persona, shkon në 71 numri i të infektuarve me koronavirus në Kosovë

admin

Takimi me liderët, ​Thaçi: Çdo hap do të jetë në përputhje me Kushtetutën

admin

Grenell e mbështet mbajtjen e seancës plenare për mocion

admin

Hoti: Jemi pajtuar për Qeverinë e re, votimi është çështje ditësh

admin

Virusi korona, shënon rritje numri i të infektuarve në rajon

admin