Arian Agushit i vdes një person i dashur

Reperi ka njoftuar për humbjen e personit të dashur.

Reperi Arian Agushi sot e ka marrë një lajm të hidhur.

Mësuesja e tij Minire Veliu ka ndërruar jetë dhe kjo e vërtetë e hidhur e ka prekur tej mase reperin i cili thotë se nuk ka mundur që t’i ndalë lotët. “Të Allahut jemi dhe tek Ai do të kthehemi. Sot ndërroi jetë mësuesja ime Minire Veliu,fjalët e shumta as 1% nuk mund ta përshkruajnë falenderimin për ty mësuese.Nuk munda ta ndaj lotin nga syri si në klasën e 4 kur u ndam prej teje si nxënës.Do të lutem për ty gjithmonë oj shoqja e ngushtë e nanës.Zoti të faltë e të mëshiroftë 🤲🏼.”, ka shkruar ai pranë postimit.

Related posts

Veseli në iftar me prindërit: Nga konaku i babës, uroj këdo që punon mbarë

admin

Njoftim i rëndësishëm për kosovarët e mbetur në Turqi

admin

Isa Mustafa akuzon Vetëvendosjen: Nëse i besojmë vetvetes, askush nuk mund ti ndryshojë kufijtë e Kosovës

admin

Rama citon Albert Einstein: Vështirësia e prezanton njeriun me vetveten

admin

MUSLIU: QEVERIA PO I FSHEH RASTET ME KORONAVIRUS, SEANCA DUHET TË MBAHET

admin

PDK: Qeveria Kurti uzurpoi pushtetin dhe shkeli rendin kushtetues duke kufizuar lirinë e lëvizjes

admin