A ka qenë Enca e lidhur me një mashkull të showbizit?

Ndonëse është gjithmonë në qendër të mediave rozë, shumë pak dihet për jetën personale të Encës.

Ndonëse këngëtarja është kujdesur që të mos zbulojë shumë detaje lidhur me jetën e saj, sidomos kur bëhet fjalë për lidhjet e dashurisë, në këto kohë karantine ajo u është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve në insta story.

Në një intervistë virtuale me ndjekësit e saj në Instagram, Enca ka treguar për herë të parë se ka qenë e lidhur me një mashkull të showbiz-it shqiptar por pa i zbuluar emrin.

“Ke pasur ndonjëherë të dashur të estradës”, e pyet një ndjekës këngëtaren dhe ajo ka thënë po.

Related posts

Dhembja e shpinës gjatë drejtimit të veturës: Mund ta ndihmoni me ndihmën e ushtrimeve të thjeshta

admin

Shtatzënat dhe lehonat, të rrezikuara sa personat e tjerë

admin

Doktori ka sqaruar përse ata të cilët vrapojnë në rrugë janë transmetuesit potencialë më të rrezikshëm të coronavirusit

admin

Ja sa shpenzon Adelina Tahiri për vetëm një orë dore

admin

4 hapa të thjeshtë për të fshirë manikyrin pa dëmtuar lëkurën

admin

Udhëzoni si të mbajnë higjienën personale: Çfarë është e rëndësishme të përvetësojnë fëmijët

admin