Vajza e Lutfi Hazirit, Lotina shfaqet pa sytjena dhe ekspozon gjoksin

HOMEMAGAZINAVajza E Lutfi Hazirit, Lotina Shfaqet Pa Sytjena Dhe Ekspozon Gjoksin

Vajza e Lutfi Hazirit, Lotina shfaqet pa sytjena dhe ekspozon gjoksin

March 22, 2020

Lotina është vajza e Kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri.


Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Tashmë Lotina është e njohur për publikun dhe ka një numër të konsiderueshëm të ndjekësve në rrjetet sociale.

E në kohën kur babai i saj është vetizoluar pasi kishte kontakt me një person që ka dal pozitiv me koronavirus, Lotina vazhdon të shfaqet provokuese.

Ajo sot ka publikuar një foto ku shfaqet goxha provokuese.

Related posts

LAJME Flet Isa Mustafa: Albin Kurti ka faj dhe jo LDK

admin

Meda izolohet në Gjermani, ky është mesazhi i tij për kosovarët

admin

Takimi me liderët, ​Thaçi: Çdo hap do të jetë në përputhje me Kushtetutën

admin

Futbolli në Shqipëri do të rinis më 3 qershor?!

admin

Virusi korona, Kina dërgon ndihma në Serbi

admin

Të burgosurat në Lipjan fillojnë prodhimin e maskave kirurgjikale

admin