Tragjedi në Likovë, humb jetën një person

Më datë 21.03.2020 në ora 14 e 30 minuta, në territorin e fshatit Hotël te lokaliteti i njohur “Kraishtë” deri sa A.S. (70) nga fshati Hotël-komuna Likovë, ka punuar në sanimin e rezervuarit të ujit që e ka shfrytëzuat për nevojat e veta. Ai është futur në gropën e thellë 4 metra me çrast është mbuluar nga toka e shembur dhe ka ndërruar jetë. Hetime ka kryer një ekip nga SPB Kumanovë. Me urdhër të Prokurorit publik trupi i pajetë i është dorëzuar familjes.

Related posts

Zjarr në Malësinë e Sharrit, digjen 5 kasolle bagëtish

admin

Tetovarët të revoltuar, nuk jeni të mirëseardhur në Tetovë më!

admin

Zaev: Bashkë po luftojmë kundër një armiku të padukshëm, po hyjmë në një fazë kritike

admin

Filipçe: Presim raportin përfundimtar për të infektuarin në Veles

admin

BE u kërkon vendeve që të zhbllokojnë kufijtë, në mënyrë që të kalojë transporti i mallrave për 15 minuta

admin

Shënohet edhe viktima e tretë nga Koronavirusi në Maqedoni, vdes gruaja që ishte në respirator

admin