Robert Berishës ia konfiskojnë sintin në konvikt

Artistit Robert Berisha i është konfiskuar sinti me të cilën po argëtonte vetën dhe persona tjerë të cilët janë po ashtu në karantinë.

Arsyeja pse i është konfiskuar instrumenti muzikor është sepse shumë persona të tjerë po shkonin që të e dëgjonin dhe kështu po thyenin rregullat e karantinës.

Berisha është në karantinën e improvizuar në konviktet e studentëve. Aty qëndrojnë personat që janë futur në Kosovë pas përhapjes së virusit Covid-19 për një periudhë 14 ditore.

Robert Berisha është ankuar më herët për kushtet që janë në qendrën studentore.

Related posts

Të shtunën votohet Qeveria Hoti

admin

Anulimi i dasmave në Kosovë, reagon Labinot Tahiri: Nuk mund të kthejmë kapar, nuk ka asnjë virus

admin

Shkon në 20 numri i viktimave nga Kovid-19 në Shqipëri

admin

IDRIZ BAJRAMI KA NEVOJË PËR NDIHMË URGJENTE

admin

Shërohen 1 mjek dhe 2 infermiere të prekur nga COVID-19 në Shqipëri

admin

Presidenti Thaçi: Qytetarët dhe policia nuk janë të obliguar që ta zbatojnë vendimin e qeverisë sepse kështu bëjnë vepër penale

admin