Ora policore në Shkup (foto)

Se sa po zbatohet ora policore në Shkup, flasin fotot në vazhdim nga qendra e Shkupit./Alsat

Related posts

Vetëm 33.863 qytetarë mund të lëvizin gjatë orës policore në Maqedoni

admin

Zgjedhjet, 31.107 fletëvotime të pavlefshme

admin

Filipçe apel qytetarëve: Qëndroni në shtëpi, do të shtrëngojmë masat

admin

Filipçe: 16 raste të reja dhe dy viktima nga coronavirusi

admin

Filipçe: Po përgatitemi për valën e dytë të Covid-19

admin

Halk Bank do ta zëvendësojë Eurostandard

admin