Nora Istrefi pranon sfidën, publikon fotografitë kur ishte fëmijë

Nora Istrafi ka hapur arkivin e fotografive në këto ditë izolimi.

Nora Istrefi ka hapur arkivat e fëmijërisë dhe ka publikuar një foto me të atin e saj të ndjerë.

Këngëtarja e cila është aktive në rrjete sociale minuta më parë ka shpërndarë një imazh nga pushimet në Ulqin ku shihet me babin dhe motrën e saj.

Përndryshe, sa i përket aktivitetit te saj në muzikë në muajin dhjetor Nora në bashkëpunim me Gjikon sollën këngën ‘Ana’.

Related posts

Bruno Mars dhuron një milion dollarë për punëtorët që humbën punën gjatë periudhës së coronavirusit

admin

Në këto ditë izolimi, Arta Nitaj ka hallin e linjave

admin

6 raste të reja me COVID-19 në Han të Elezit

admin

Korab Shaqiri ironizon me Bill Gates: I besoj vetëm atij, pasi ai pati punë me viruse prej Windows 95

admin

Publikohet zyrtarisht sezoni i katërt i “La Casa de Papel”

admin

Qentë mund të jenë në gjendje të nuhasin coronavirusin

admin