Në këto ditë izolimi, Arta Nitaj ka hallin e linjave

Arta Nitaj konsiderohet si një nga femrat më seksi shqiptare.

Kjo fal linjave të formësuara që ka e për të cilat kujdeset përmes ushtrimeve intensive në palestër, shkruan Indeksonline.

Edhe në këto kohë kur bota po lufton me përhapjen e pandemisë COVID-19, Arta e ka hallin formave.

Përmes një imazh para pasqyrës në veshje shpotive nga palestra, Arta ka shkruar “Don me na nxon vera prap pa pergatit, faqja zez”./Indeksonline/

Related posts

Mercedes-AMG G63 me dukje shumë më atraktive, detaje që nuk shihen te asnjë G-Wagon

admin

Një pjesë e Evropës nis rikthimin gradual të jetës normale

admin

Coronavirusi mund të jetojë edhe në sipërfaqe të pemëve dhe perimeve. Si duhet të veproni para se t’i konsumoni?

admin

Rhian e vajton karantinën, pozon në të brendshme (FOTO)

admin

Një minutë në terren dhe shpallet kampion

admin

Ata që nuk hanë mëngjes janë më të rrezikuar nga zemra

admin