Moti sot i kryesisht i vranët, pasdite reshje shiu

Moti sot do të jetë kryesisht me vranësira, kurse gjatë pasdites pritet të ketë reshje shiu. Në orët e mesditës nga veriu, do të përhapet erë e e fortë në drejtimin verior. Era do të përforcohet gjatë natës, kurse reshjet e shiut do të kalojnë në reshje të borës në vendet e larta .Temperatura minimale do të shkojë nga tre deri në tetë gradë, kurse maksimalja nga shtatë deri në 19 gradë Celsius. /Alsat

Related posts

“Kovid-19”, regjistrohen 46 raste të reja gjatë 24 orëve të fundit

admin

Ulja e pagave në administratë, përplasje mes partnerëve

admin

Kallëzime penale për dy kërçovarë për shkelje të orës policore

admin

Ora policore, dënim për 4 persona nga Haraçina dhe një nga Saraji

admin

Në vend të 15, kthimi i TVSH-së për prodhimet vendore do të jetë 20%

admin

Spasovski: Nga shtëpia ime do t’i kryej të gjitha punët e mia si kryeministër

admin