Moti sot i kryesisht i vranët, pasdite reshje shiu

Moti sot do të jetë kryesisht me vranësira, kurse gjatë pasdites pritet të ketë reshje shiu. Në orët e mesditës nga veriu, do të përhapet erë e e fortë në drejtimin verior. Era do të përforcohet gjatë natës, kurse reshjet e shiut do të kalojnë në reshje të borës në vendet e larta .Temperatura minimale do të shkojë nga tre deri në tetë gradë, kurse maksimalja nga shtatë deri në 19 gradë Celsius. /Alsat

Related posts

Prej sot në Poliklinikën Çair, ndërsa deri në fund të javës edhe në “Mlin Ballkan do të bëhen testime për Kovid 19

admin

Ministri Çulev falënderon qytetarët për respektimin e orës policore

admin

Nuhiu: Pesë të punësuar në MPB janë infektuar me Kovid-19

admin

Qytetarët vërshojnë marketet dhe tregjet

admin

Nga e mërkura zgjatet ora policore, fillon në ora 16:00 deri në 05:00 të mëngjesit

admin

BDI: Investimet prej 3.1 miliardë eurosh në 5 vitet e ardhshme, do të mundësojnë jetë më të mirë për gjithë qytetarët

admin