Merkel futet në karantinë, mjeku i saj doli pozitiv

Kancelarja gjermane, Angela Merkel do të nisë karantinën shtëpiake.

Kështu bëri të ditur zëdhënësi i qeverisë.

Sipas gazetës BILD, mjeku i saj ka rezultuar pozitiv për koronavirus.

Në fundjavë, kancelarja u fotografua teksa bënte vetë blerje në një supermarket në Berlin

Related posts

Erdogan: Nëse Siri vazhdon të shkel marrëveshjen, do të paguajë çmim dhe do të ketë humbje të rënda

admin

Spanja propozon fond të përbashkët prej 1.5 trilionë eurove për rimëkëmbje ekonomike

admin

‘Nuk ka garanci që zgjedhjet në Amerikë nuk do të preken nga koronavirusi’

admin

Fluturimet e anuluara nga koronavirusi, KE rekomandon që kompanitë të shpërndajnë kuponë

admin

Ekspertët: Propozimi i Trampit, qesharak dhe pa bazë shkencore

admin

Britani, mbi 10.000 të vdekur nga Covid-19

admin