Kthim në kohë, kështu dukeshin Fjolla Morina e Rozana Radi vite më parë (FOTO)

Janë publikuar foto të vjetra të Fjollës dhe Rozanës.

Emra të njohur të estradës, këto ditë më shumë se çdo herë tjetër po kanë kohë të publikojnë foto nga arkiva.

Fjolla Morina ka vendosur që t’i publikojë disa imazhe ku shihet së bashku me këngëtaren Rozana Radi.

Fotot shihet se janë realizuar vite më parë dhe ndryshimi nëse jo i madh është i dukshëm.

Kujtojmë se duke qëndruar të izoluar shumica e artistëve shqiptarë po publikojnë foto nga koha kur ishin fëmijë.

Related posts

Kendall Jenner është e fiksuar pas këtij “scrubi” për buzët

admin

Mos po shihni shumë ëndrra këto kohë?

admin

Aktori i “Harry Potter” është bërë baba për herë të parë

admin

Tifozja e Interit në qendër të vëmendjes pas fotove të fundit në Instagram

admin

“Fërkoj Kalje” quhet projekti më i ri i Robertit, kujt i kërkon falje ai?

admin

Ujë, Mjaltë e Limon Esëll në Mëngjes Për Imunitet Të Fortë

admin