Edhe 29 raste të reja me koronavirus në Maqedoni, numri i përgjithshëm 114

Ministria e Shëndetësisë informon se janë detektuar edhe 29 raste të reja me virusin Covid-19 gjatë ditës së djeshme, ku numri më i madh i të prekurve është nga Shkupi.

Numri i përgjithshëm i personave të prekur me koronavirus në Maqedoni është 114.

Related posts

Hamit Hajrullahi: “Mançevski jep dorëheqje”

admin

Virusi korona në vend, përfitimet dhe pasojat nga jeta në vetë-izolim

admin

Kushtetuesja hedh poshtë orën policore të zgjatur për të moshuarit dhe të rinjtë

admin

Ndërroi jetë lehona 27-vjeçare nga Kumanova e diagnostikuar me Kovid-19

admin

Modelit të qeverisë teknike i vjen fundi, Zaev-Mickoski: Qeveria e Përzhinës nuk na duhet më

admin

Rëndohet bilanci në Kumanovë, një viktimë dhe 21 raste të reja me COVID 19 në 24 orët e fundit

admin