Aktorja e njohur nga Kosova, publikon imazhe nga karantina (FOTO)

Rolin e ‘Republikës’ në serialin ‘Çka ka shpija’ e luan për mrekulli aktorja Teuta Krasniqi

Ajo gjithashtu është një personazh mjaft atraktiv dhe aktiv edhe nëpër rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi së bashku me shoqen e saj, modelen Enisa Trena, që duket se po kalojnë kohë së bashku në karantinë.

Sikur shumica e personazheve të njohura nga të gjitha fushat, duket se edhe Teuta ka marrë masat e duhura për tu mbrojtur nga virusi i rrezikshëm COVID-19.

Related posts

6 deputetë të Zvicrës i kërkojnë LDK-së ta tërheqë mocionin ndaj Qeverisë

admin

Maliqi: Me këto vendime i bie që Kurti po bën grushtet bolshevik

admin

Pesë të infektuar me koronavirus në Fushë Kosovë janë në gjendje stabile

admin

TAKIMET TEK PRESIDENTI – DEL MUSTAFA, HYN VESELI

admin

Daçiq thyen sërish zotimin, falënderon Meksikën që s’e njeh Kosovën

admin

​Kurti fton qytetarët: Ejani nesër në tubim paqësor, me muzikë e fjalime

admin