Aktorja e njohur nga Kosova, publikon imazhe nga karantina (FOTO)

Rolin e ‘Republikës’ në serialin ‘Çka ka shpija’ e luan për mrekulli aktorja Teuta Krasniqi

Ajo gjithashtu është një personazh mjaft atraktiv dhe aktiv edhe nëpër rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi së bashku me shoqen e saj, modelen Enisa Trena, që duket se po kalojnë kohë së bashku në karantinë.

Sikur shumica e personazheve të njohura nga të gjitha fushat, duket se edhe Teuta ka marrë masat e duhura për tu mbrojtur nga virusi i rrezikshëm COVID-19.

Related posts

Hoti: Nuk shkoj në Uashington për të diskutuar për shkëmbim territoresh e korrigjim kufijsh

admin

Për dallim nga Maqedonia, BE e bombardon Shqipërin me kushte

admin

Deputeti i Kuvendit, infektohet me koronavirus

admin

Koronavirusi, shënohet një viktimë dhe 19 raste të reja në Shqipëri

admin

BERZH: Shqipëria me rënien më të madhe ekonomike në Ballkan

admin

Greg Rama kaloi COVID-19? Djali i kryeministrit falenderon mjekët e Sanatoriumit

admin