Shqipëri, numri i të infektuarve me koronavirus shkon në 76

Ministria e Shëndetësisë në Shqipëri njofton se janë shënuar edhe 6 raste të reja, duke shkuar në 76 numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri. Ndërkohë janë rikuperuar dy pacientë, kontakte të pacienti zero. Të infektuarit janë 5 qytetarë nga Tirana, kontakte të rasteve pozitive dhe 1 qytetar nga Fieri, gjithashtu person që ka pasur kontakt me të infektuar./Alsat

Related posts

“Shpërthen” Baton Haxhiu: Vetëvendosje po sillet sikur e ka “Bombën Atomike”. Krahët e fuqisë politike ia dha AAK e Nisma

admin

Meda izolohet në Gjermani, ky është mesazhi i tij për kosovarët

admin

KE: Në rast të valës së dytë të Covid-19, nuk do të mbyllen kufijtë

admin

Agim Veliu: Vjosa Osmani po tradhton, qëndrimi i saj në LDK nuk ka kuptim

admin

Njoftim i rëndësishëm për kosovarët e mbetur në Turqi

admin

Nuk respektojnë vendimin e qeverisë, afër 40 të arrestuar

admin